Commissies - SV Odijk

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Commissies

Commissies


Bestuur      
Voorzitter Vincent de Wit voorzitter@sv-odijk.nl 06 24 98 94 02
Penningmeester Kees Vermeulen penningmeester@sv-odijk.nl 06 43 26 28 10
Secretaris Per Wagemakers secretaris@sv-odijk.nl 06 53 75 52 38
Voorzitter Senioren Vacant senioren@sv-odijk.nl  
Voorzitter Jeugd Herbert van Petersen jeugdvoorzitter@sv-odijk.nl 06 22 29 82 92
Sponsorcommissie Patrick Schipper sponsoring@sv-odijk.nl 06 53 79 65 09
Communicatie Yvonne Horst communicatie@sv-odijk.nl 06 21 11 51 52
       
SV Odijk Postadres      
Postbus 18      
3984 ZG  Odijk      
       
Algemene zaken Jeugd Yvonne Horst jeugd@sv-odijk.nl 06 21 11 51 52
Algemene zaken senioren Vacant senioren@sv-odijk.nl  
Wedstrijdsecretaris Ilonka v Oostindien wedstrijdsecretaris-jeugd@sv-odijk.nl  06 28 10 08 24
Technische Commissie Jeugd Camiel de Groot/ Winfried van Kouwen jeugd@sv-odijk.nl  
Scheidsrechterscoordinatie Edwin Geytenbeek scheidsrechters@sv-odijk.nl 06 41 06 48 03
Ledenadministratie Karin Lebbbink ledenadministratie@sv-odijk.nl  
Vrouwenvoetbal Hans de Ligt hans@svokrommerijnstreek.nl 06 53 79 65 09
Vertrouwenspersoon Annette Hokke vertrouwenspersoon@sv-odijk.nl 06 42 65 00 34
Toernooicommissie Vacature toernooien@sv-odijk.nl  
Technische zaken/paviljoen Vincent de Wit voorzitter@sv-odijk.nl  
Hoofd Jeugdopleiding Pim Heemink hjo@sv-odijk.nl 06 11 42 74 85
Coördinator bambino's t/m J08 Caroline Moes jeugd@sv-odijk.nl  
Coördinator Jo9
Bart Seure/Anne Brunot jeugd@sv-odijk.nl  
Coordinator JO10 t/m J013 Chris Wetemans jeugd@sv-odijk.nl  
Coordinator JO14 t/m JO18 Wim Oostrom jeugd@sv-odijk.nl  
       
Sleuteladres      
Wethouder Hollaan 3 Odijk      
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!