Commissies

Commissies

Bestuur      
Voorzitter Vincent de Wit voorzitter@sv-odijk.nl (06) 24 98 94 02
Penningmeester Kees Vermeulen penningmeester@sv-odijk.nl (06) ‭43 26 28 10‬
Secretaris Per Wagemakers secretaris@sv-odijk.nl (06) 53 75 52 38
Voorzitter Senioren Michel van Roshum senioren@sv-odijk.nl (06) 41 88 88 08 
Voorzitter Jeugd Herbert van Petersen jeugdvoorzitter@sv-odijk.nl (06) 22 29 82 92 
Sponsorcommissie Patrick Schipper sponsoring@sv-odijk.nl (06) 53 79 65 09
Communicatie Yvonne Horst communicatie@sv-odijk.nl (06) 21 11 51 52
       
SV Odijk Postadres      
Postbus 18      
3984 ZG  Odijk      
       
Algemene zaken Jeugd Yvonne Horst jeugd@sv-odijk.nl  
       
Algemene zaken senioren Michel van Roshum senioren@sv-odijk.nl  
       
Technische Commissie Jeugd Camiel de Groot/ Winfried van Kouwen jeugd@sv-odijk.nl  
       
Scheidsrechterscoordinatie Edwin Geytenbeek scheidsrechters@sv-odijk.nl  
       
Ledenadministratie Karin Lebbbink ledenadministratie@sv-odijk.nl  
       
Vrouwenvoetbal Hans de Ligt hans@svokrommerijnstreek.nl  
       
Vertrouwenspersoon Annette Hokke vertrouwenspersoon@sv-odijk.nl (06)42650034
       
Toernooicommissie Vacature toernooien@sv-odijk.nl  
       
Technische zaken/paviljoen Vincent de Wit voorzitter@sv-odijk.nl  
       
Hoofd Jeugdopleiding Jan Nienhaus jeugd@sv-odijk.nl  
       
Coordinator bambino's t/m Jo9 Dennis Bosma jeugd@sv-odijk.nl  
       
Coordinator Jo10 t/m J013 Chris Wetemans jeugd@sv-odijk.nl  
       
Coordinator Jo14 t/m Jo18 Hans van Heerde jeugd@sv-odijk.nl  
       
       
Sleuteladres      
Wethouder Hollaan 3 Odijk      
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!