December Zaalvoetbaltoernooi

Op zaterdag 28 december was de gymzaal van Sporthal De Lindenhof voor de jeugd van Sv Odijk. Van ’s ochtends 09.00 uur tot ’s middags 16.00 uur hebben de jeugdleden gezaalvoetbald. Bij de JO8 tot en met de JO19 zat de sfeer er goed in. De kinderen werden verdeeld over de teams, zodat er een zo gelijkwaardig mogelijk toernooi per leeftijdsklasse gespeeld kon worden. Het plezier spatte ervan af en wij kijken dan ook met trots terug op dit, hopelijk jaarlijks terugkerend, evenement (foto’s!). Het jeugdbestuur bedankt iedere leider en ouder die een rol heeft gespeeld deze dag!

Nieuwe groep betrokken leden/ouders voor BHV/EHBO op de club

Nadat we al ouders hebben gevonden om begeleiding van ouders bij de start van de bardiensten op te pakken, is er nu ook een groepje ouders die gaan nadenken over en werken aan BHV/EHBO gerichte zaken. Bert Verdonk, die al zijn sporen heeft verdiend bij SV Odijk (in het verleden al actief als voorzitter van de jeugd en secretaris in het hoofdbestuur) heeft aangegeven dit thema weer goed op te pakken. De ouders Peter en Marjol Schurink en Diana van Steenbergen hebben een zorgachtergrond en dragen van daaruit hun steentje bij. Fijn dat er op deze wijze weer aandacht aan dit deel van de sportclub wordt besteed.  

IJsbaan- en jeugdactie Odijk Omnisport voor SV Odijk voetbal en de volleybalvereniging

De JO15 en JO16 van SV Odijk hebben in de week van 13 januari in het dorp gelopen voor sponsorkaarten voor de IJsbaanactie en daarmee de jeugd van zowel SV Odijk voetbal als de volleybal. De jongens hebben in anderhalf uur tijd € 745,- voor deze actie opgehaald. Klasse gedaan, mannen!

Negen jeugdtrainers vanaf februari in opleiding tot pupillentrainer KNVB

Maar liefst negen ouders die nu al iedere week een jeugdelftal (tot en met JO12) trainen krijgen bij SV Odijk de opleiding tot pupillentrainer KNVB. Als gevolg van deze opleiding zullen we in de maanden februari, maart en april op de woensdagavond van 18.30 – 19.30 uur trainingen onder begeleiding plaatsvinden. Wat merk jij of je kind hiervan? Via de trainer of leider van jouw team kan je kind benaderd worden voor een training of trainingswedstrijd op de woensdagavond. Deze trainers krijgen namelijk uitleg voor trainingen vanaf de JO8 tot en met de JO12. We vragen jullie hierbij dan ook om mee te werken aan de opleiding door je kind een keer op de woensdag te laten trainen! We wensen de trainers heel veel succes en plezier bij deze opleiding vanuit de KNVB. 

zaalvoetbal jo16 19

zaalvoetbal sv odijk

Meer Nieuws

Zomervakantie 2020: Nav een, onder de trainers, gehouden enquête over de zomervakantie in relatie tot de trainingen heeft het jeugdbestuur een besluit genomen om na donderdag 16 juli 2020 te stoppen met de trainingen voor de jeugd. Vanaf maandag 17 augustus 2020 kunnen de trainingen weer hervat worden. Het rooster voor deze trainingen vind je hier... Lees meer...
Helaas heeft dit seizoen korter geduurd dan we met z’n allen hadden gehoopt. Voor de corona stop hebben we een heel leuk seizoen gekend met veel mooie (voetbal)momenten. Wat betreft de inzet van vrijwilligers hebben met z’n allen mooie stappen gemaakt naar een nog betere, mooiere en gezelligere club! Om een paar voorbeelden te geven: Goede bar-... Lees meer...
12 mei 2020
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...
Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het v... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd w... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...
Zaterdag 14 december! Derby dag bij SV Odijk. Odijk - Bunnik op het programma met als start om 12.00 uur het 2e tegen Bunnik 4 (of naja 4e???). Het 2e wint met 2-1 en zet Odijk daarmee op 1-0 voor. Om... Lees meer...
De eerste maanden van het jeugdbestuur zitten erop. We hebben intensieve maanden achter de rug en merken dat er veel werk in de vereniging zit. Velen van ons hebben ook nog andere petten op (leider en... Lees meer...
Bij de bambino’s is zoals elk jaar de start van het seizoen met een kleine groep spelers vanwege het doorschuiven van de meeste kinderen naar de O8. Inmiddels is er weer een leuke groep spelers die... Lees meer...
SV Odijk is trots op Winfried van Kouwen (organisatie) en alle lopers van SV Odijk omdat zij een super mooi bedrag voor de club hebben opgehaald. Super bedankt allemaal ook de mensen die hebben gedone... Lees meer...
Zaterdag 30 november was het dan zover, de nieuwe tenues voor onze JO19-1 werden uitgereikt voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen PVCV. Deze wedstrijd werd glansrijk gewonnen met 5-0, nadat de heren... Lees meer...
Aan het begin van dit voetbalseizoen valt er bij JO9-2 een ski taart te winnen door de eerste speler die aan het begin van de training kan laten zien dat hij minimaal tien keer kan hooghouden. Dit ble... Lees meer...
Op donderdagmiddag 24 oktober heeft kinderopvangorganisatie Kind & Co officieel het kunstgrasveld van voetbalvereniging SV Odijk in gebruik genomen voor de nieuwe buitenschoolse opvang BuitenSpel... Lees meer...
Ondanks dat het vandaag een beker wedstrijd was, was het devies duidelijk: winnen! Om op deze manier het eerste deel van het seizoen goed af te sluiten. Odijk 2 wist dat hen een pittig en fysiek duel... Lees meer...
Het is druk bij SV Odijk, sociale media, krantenartikelen en nu zelfs op televisie met een fantastische geldprijs voor onze mooie vereniging. In al dat positieve communicatie geweld, willen we toch he... Lees meer...
Een geselecteerd team heeft namens SV Odijk in het televisieprogramma Echt Waar?!, dat zaterdag 28 september werd uitgezonden op SBS6, 25.000 euro in de wacht gesleept. De opnames van het programma wa... Lees meer...
Met dank aan de O&A klaverjas-club van maandagavond heeft SV Odijk een bijdrage ad. 4.000 euro, van de kaarters ontvangen. Deze bijdrage is geïnvesteerd in nieuwe ballen voor de Jeugdteams van SV... Lees meer...
Donderdag 22 augustus is met een ferme handdruk de samenwerking tussen SV Odijk en de Gert Kruys academy bezegeld. Gert is geen onbekende in de voetbalwereld. Naast dat hij zelf prof speler was, geeft... Lees meer...