Een geselecteerd team heeft namens SV Odijk in het televisieprogramma Echt Waar?!, dat zaterdag 28 september werd uitgezonden op SBS6, 25.000 euro in de wacht gesleept.

De opnames van het programma waren reeds een paar weken eerder, waardoor er door de deelnemers en supporters een paar weken gezwegen moest worden over de deelname en het resultaat.

Deze groep heeft in samenspraak met het bestuur besloten om de uitzending gezamenlijk met belangstellenden op de zaterdagavond in de kantine te bekijken. Nadat een week van tevoren eindelijk bekend gemaakt kon worden dat SV Odijk had meegedaan aan het programma, werd er via social media en flyers opgeroepen allen gezamenlijk te kijken.

Op de dag zelf werd er na het reguliere wedstrijdprogramma een Surinaams buffet geregeld voor 50 geïnteresseerden, gesponsord door Blastrac BV en Bouwtechniek Stephan Vermeulen. Na het buffet werd er om de aanwezigen warm te draaien nog een quiz gedaan door enkele van de deelnemers aan het programma. Rond 21.30 uur waren er zo’n 70 a 80 mensen aanwezig voor de start van het programma, inclusief de locale pers van het Groentje en het AD.

Nadat duidelijk werd dat SV Odijk het mooie bedrag van 25.000 euro had gewonnen, en de cheque was overhandigd door de deelnemers aan voorzitter Vincent de Wit, is er door de aanwezigen geproost op de mooie avond.

Hoe het bedrag besteedt gaat worden, wordt momenteel door penningmeester Kees Vermeulen verder uitgewerkt en besproken binnen het bestuur. Het bedrag zal in ieder geval gebruikt worden voor verduurzaming van de club, wat ook is aangegeven bij inschrijving voor het programma. Een en ander zal verdere toegelicht worden in de komende ALV op donderdag 17 oktober om 20.30 uur.

Namens het bestuur van SV Odijk en de deelnemers willen wij iedereen bedanken voor de vele leuke reacties die zijn gekomen op de deelname.

Foto SVOdijk bij EchtWaar

Meer Nieuws

Een nieuwe cyclus van 8 trainingen zal op zondag 15 november van start gaan. Extra techniek training met een hoge dosis plezier, SV Odijk beveelt de training van Gert en zijn staf van harte aan. De trainingen zijn op zondag van 10.00 uur tot 11.15 uur. Alle Corona-regels blijven tot nader order gelden dus een eigen bidon meenemen ,kiss & ride b... Lees meer...
Afgelopen maand is er een nieuwe voetbalkooi aangelegd voor onze jeugd, welke mede mogelijk is gemaakt door de Club van 100. Wij willen deze supporters bedanken en hopen ook dit jaar weer op hun steun, zodat we ook voor het komende jaar weer wat leuks kunnen bewerkstelligen voor de club! Mocht je nog lid willen worden van de Club van 100? Er zijn n... Lees meer...
11 november 2020
Voor Rabobank is een club zoveel méér dan een club. Daarom bieden zij clubs een steuntje in de rug. Ook wij deden dit jaar mee met Rabo ClubSupport. Met een heel mooi bestedingsdoel en een schitterend opgehaald bedrag. Bedankt voor alle stemmen! Bekijk hier de video die speciaal voor ons is gemaakt. Lees meer...
De huidige tijden zorgen ervoor dat onze inkomsten behoorlijk onder druk staan. Daarom zijn wij continu op zoek naar manieren om onze grootste kostenposten aan te pakken. Hierin zitten wij niet stil! Volgende stap richting "0 op de meter": LED-sportveldverlichting. Een mooie samenwerking tussen onze club, de Gemeente Bunnik en Twelve. Klik hier en... Lees meer...
Beste leden en/of ouders van leden SV Odijk, Voor de minor Sport & Economie (Hogeschool van Arnhem & Nijmegen ben ik (Niels Hendriksen) samen met twee medestudenten een vitaliteitsrapport voor... Lees meer...
Zaterdag 19 september start de landelijke lotenverkoop van de Grote Clubactie. Ook wij doen mee en we willen natuurlijk zoveel mogelijk loten verkopen. Dit jaar zetten we ons in voor om meer dan 1.000... Lees meer...
Hieronder vind je een selectie van de meest gestelde vragen over de SV Odijk-pas / SV Odijk- betaalapp. Staat je vraag er niet tussen? Mail dan naar secretaris@sv-odijk.nl. Wat is mijn voordeel als ik... Lees meer...
Vanwege de Coronacrisis kon de Klaverjascompetitie van SV Odijk, welke loopt van september tot mei, niet door gaan. Elk jaar in mei is er ook een grootse prijsuitreiking. Dit jaar waren dat 45 prijswi... Lees meer...
Uitgebreide coronaprotocollen SV Odijk (klik op onderstaande link): - SPELERS, OUDERS, BEZOEKERS & BEZOEKENDE CLUBS Lees meer...
Afgelopen zondag was RTV Utrecht op bezoek op onze club en de training van de Gert Kruys Academy. Lees hier het volledige verslag! Lees meer...
Woorden schieten tekort. Anton Verweij is op 3 april 2020 overleden. Anton is jarenlang bestuurslid van SV Odijk geweest en was verantwoordelijk voor het seniorenbeleid . Daarnaast is hij jarenlang le... Lees meer...
Afgelopen woensdagavond speelde Odijk 2 de wedstrijd tegen DVSU voor de bekercompetitie. Op een koud veld werd om elke meter gestreden. Odijk begon goed, met een aantal mooi uitgespeelde kansen. Het v... Lees meer...
Nadat Co Peek zijn vertrek aankondigde bij SV Odijk is het bestuur op zoek gegaan naar een nieuwe hoofdtrainer. En met succes! Rocco van Vliet en Marius Rutting zijn aangesteld om aan de slag te gaan... Lees meer...
Hoofdtrainer Co Peek van Voetbalvereniging SV Odijk heeft afgelopen week zijn vertrek aangekondigd bij de selectie, staf en het bestuur van SV Odijk. De reden ‘Co Peek vindt dat na 3 jaar het tijd w... Lees meer...
Het is zaterdagochtend, je bent onderweg met je kind naar SV Odijk. Je geniet van de geur van het gras en de kleedkamer en begint automatisch te pielen met de reserveballen. Langs de lijn is het gezel... Lees meer...
Zaterdag 14 december! Derby dag bij SV Odijk. Odijk - Bunnik op het programma met als start om 12.00 uur het 2e tegen Bunnik 4 (of naja 4e???). Het 2e wint met 2-1 en zet Odijk daarmee op 1-0 voor. Om... Lees meer...
Zaterdag 30 november was het dan zover, de nieuwe tenues voor onze JO19-1 werden uitgereikt voorafgaand aan de thuiswedstrijd tegen PVCV. Deze wedstrijd werd glansrijk gewonnen met 5-0, nadat de heren... Lees meer...
Aan het begin van dit voetbalseizoen valt er bij JO9-2 een ski taart te winnen door de eerste speler die aan het begin van de training kan laten zien dat hij minimaal tien keer kan hooghouden. Dit ble... Lees meer...
Op donderdagmiddag 24 oktober heeft kinderopvangorganisatie Kind & Co officieel het kunstgrasveld van voetbalvereniging SV Odijk in gebruik genomen voor de nieuwe buitenschoolse opvang BuitenSpel... Lees meer...
Ondanks dat het vandaag een beker wedstrijd was, was het devies duidelijk: winnen! Om op deze manier het eerste deel van het seizoen goed af te sluiten. Odijk 2 wist dat hen een pittig en fysiek duel... Lees meer...
Het is druk bij SV Odijk, sociale media, krantenartikelen en nu zelfs op televisie met een fantastische geldprijs voor onze mooie vereniging. In al dat positieve communicatie geweld, willen we toch he... Lees meer...